26 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Atamalar

LOKMAN KOÇASLAN OTOMOTİV’DE ATAMA

2016 yılından itibaren kamyon, otobüs ve hafif ticari araçlarda dünyanın önde gelen firmalarından olan MAN ve konusunda sektör öncüsü treyler üreticisi TIRSAN markalarının bayiliğini yapan Lokman Koçaslan Otomotiv’in İzmir Servis Müdürü pozisyonuna, uzun süredir sektörde ve profesyonel iş hayatında olan Ozan Kocamaz atandı. 

Yaratıcı, yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olma misyonuyla yola çıkan, MAN ve TIRSAN markalarının satış, servis, yedek parça ve 2. el hizmetlerini sunan Lokman Koçaslan Otomotiv;  Bursa, Balıkesir, Eskişehir ve İzmir olmak üzere 4 lokasyonda, toplam 30.000 metrekare alanda hizmet vermektedir.

Almış olduğu eğitimden, sektördeki geçmişinden ve çalışma ilkelerinden bahseden Lokman Koçaslan Otomotiv İzmir Servis Müdürü Ozan Kocamaz, “Üniversite eğitimimi Otomotiv Bölümü, bölüm birinciliği derecesi ile tamamlamamın ardından 20 yılı aşkın süredir sadece ticari araç sektörünün satış sonrası hizmetler organizasyonunda görev yaptım. Çalışma hayatımın son 10 yılında yetkili servis müdürlüğü pozisyonunda görev alıyorum. Benim için olmazsa olmaz, çalışma düzeni işinin severek ve disiplin içersinde yapılıyor olmasıdır. Bilgiye sınırsız şekilde ulaşabildiğimiz bu çağda bilgi, sadece onu merak eden ve isteyen kişiler için başarıya dönebilecektir. Hizmet sektörünün rekabet ettiği günümüzde müşteri beklentilerini okuyabilen, sürekli kaliteyi benimsemiş ve kendisini geliştirebilen çalışanlar ile bir bütünün parçalarına oluşturabilmek en önemli unsur olacaktır.” dedi.

Müşteri memnuniyeti ve değer yaratma üzerine kurulu bir şirket kültürünün altını çizen Kocamaz, “Günümüz şartlarında ekonomik olarak zor işletilen ticari araçlar için bakım onarım maliyetleri çok önemli durumda. Kullanıcılar her zaman sorunun tek seferde çözüldüğü, her seferinde aynı kalitede hizmet alabildiği sonuç olarak memnun ayrıldığı servisleri tercih etmekte. Bu bakımdan görev yapmakta olduğum Lokman Koçaslan Otomotiv, işinde profesyonel personeller ile çalışan müşteri memnuniyetini ilk sıraya koymuş bir sektör lokomotifi. Sağlanmış olan bu başarıyı korumak ve İzmir’de bulunan ticari vasıta servis hizmetleri veren tüm firmalar arasında her zaman kalitesinden emin olunan, her müşteri ziyaretinin aynı memnuniyet ile tamamlandığı bir servis hizmeti vermeyi ve işini seven, doğru ve akılcı bir sinerji yaratıp şirket içi eğitimler ile süreci destekleyerek hem bireysel hem de görev yaptığımız organizasyonun değerlerinin yükseltilmesini hedefliyoruz.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir