28 Şubat 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Gastro

METRO TÜRKİYE’DEN 4 FARKLI ERZAK PAKETİ

Birleştirici gücü her zamankinden daha özel olan bu Ramazan’da Metro Türkiye erzak paketi çeşitlerini deprem bölgelerine uygun olabilecek şekilde raflarına getirdi. “Bu Ramazan, bereketi paylaşmanın tam zamanı” diyen Metro Türkiye, raflarındaki kolilerin içeriğini deprem bölgelerini de düşünerek oluşturdu. Yağ, un, salça, tuz, şeker, çay, pirinç ve şarküteri gibi temel gıda ürünlerinden oluşan 4 farklı çeşitte erzak paketini tüm Metro Türkiye mağazalarında uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Aynı zamanda Metro Türkiye, kurumların kendi ihtiyaçlarına uygun olarak erzak kolilerini özelleştirmesine de olanak sağlıyor.

Her zamankinden daha özel olan bu Razaman’da paylaşmak daha da anlamlı bir hale geliyor. Ramazan’ın birleştirici gücü ve dayanışma için Metro Türkiye, bu yıl erzak paketlerini en temel gıda ürünleri ile oluşturdu. “Bu Ramazan, bereketini paylaşmanın tam zamanı!” diyen Metro Türkiye; yağ, un, salça, tuz, şeker, çay, pirinç ve şarküteri ürünlerinden oluşan 4 farklı erzak paketi çeşidini özel fiyatları ile tüm mağazalarında sunmaya başladı.

Bu yıl yardım paketlerine dönüşen erzaklar deprem bölgelerine ulaştırılıyor

Her yıl olduğu gibi Ramazan erzak paketlerini önceden hazırlayan Metro Türkiye, yaşanan depremler sonrası erzak paketlerinin içeriğini bölgeye ulaştırılabilecek yardım kolilerine dönüştürdü. Temel gıda ürünlerinden oluşturduğu erzak paketlerinin içeriğini deprem bölgelerini de düşünerek oluşturan Metro Türkiye, bu paketlerin bölgelere ulaşması için de yardımcı oluyor. Toplu alımlarda deprem bölgelerine direkt sevkiyat yapan Metro Türkiye, erzak paketlerini AFAD tarafından belirlenen bölgelere ulaştırarak bu Ramazan dayanışmanın ve paylaşmanın gücüne ortak oluyor. Kurumlar aynı zamanda kendi ihtiyaçlarına uygun olarak erzak kolilerinin içeriklerini özelleştirebiliyor.

Analizlerden geçmiş kaliteli ve güvenilir ürünler

Müşterilerine birbirinden çeşitli ve kaliteli ürünleri kaynağından rafa en güvenli şekilde ulaştırmayı en temel görev olarak gören Metro Türkiye, değer zinciri boyunca gıda ve ürün güvenliğini korumak amacıyla düzenli analizler gerçekleştiriyor. Sunduğu tüm ürünlerde olduğu gibi erzak paketlerinde yer alan ürün çeşitlerinde de gıda güvenliğini ve kaliteyi ön planda tutan Metro Türkiye, bereketi paylaşmanızı güvenilir bir hale getiriyor.

“Bu Ramazan, bereketini paylaşmanın tam zamanı” diyorsanız, dört farklı seçenekle sunulan Ramazan paketlerine dilediğiniz her Metro Türkiye mağazasından ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir