13 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Atamalar

Doyuyo’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Sinem Karabayır oldu

Yeme içme sektörünün hızla büyüyen, yüzde 100 yerli sermayeli gurme çıtır tavuk markası Doyuyo’da önemli bir atama gerçekleşti. Şirketin pazarlama ve kurumsal iletişim direktörlüğü görevine Sinem Karabayır atandı.

Doyuyo’nun pazarlama ve kurumsal iletişim direktörlüğü görevine sektörün deneyimli ismi Sinem Karabayır getirildi. Nisan 2024 itibarıyla yeni görevine başlayan Karabayır, pazarlama, kurumsal iletişim ve müşteri ilişkileri konularından sorumlu olacak.

2009 yılında Almanya’da Johannes Gutenberg Üniversitesi Pazarlama ve İstatistik ve Ekonometri bölümlerinden mezun olan Karabayır, kariyerine Johannes Gutenberg Üniversitesi’nde Eğitim Asistanı olarak başladı. 2009 yılında Türkiye’ye dönen Karabayır, Pazarlama Asistanı olarak girdiği ve yaklaşık 9 sene çalıştığı MediaMarkt Türkiye’de Kurumsal İletişim Müdürlüğü görevine kadar yükseldi. Ardından Tırsan Treyler şirketinde Uluslararası Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü, Happy Moon’s Group’ta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak çalışan Karabayır, Ekim 2023 tarihinde Doyuyo’nun çatı markası Pardo Food’ta Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü oldu.

Anadili Almanca ve Türkçe olan, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen Sinem Karabayır’ın hobileri arasında at binmek ve şarkı söylemek yer alıyor.