13 Temmuz 2024
Beşyol Mahallesi 1.İnönü Caddesi 18/8 Küçükçekmece İstanbul
Atamalar

Eren Deyiş, PaybyMe’nin yeni Genel Müdürü oldu

Yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemi oluşturmak amacıyla yatırımlarını hızlandıran PaybyMe’de Genel Müdürlük görevine farklı sektör ve şirketlerde önemli deneyimleri bulunan Eren Deyiş getirildi.

Ödemeler dünyasına iddialı bir geri dönüş yapan, 14 yıllık sektör tecrübesi ve yenilenen vizyonuyla yenilikçi ve entegre bir ödeme ekosistemi oluşturmayı hedefleyen PaybyMe, kadrosunu yeni genel müdürü Eren Deyiş ile güçlendirdi.

Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nden mezun olan Eren Deyiş, kariyerine 2004’te Argen Mümessillik’te başladı ve finans direktörü oldu. 2013-2016 arasında seramik, turizm ve lojistik sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev alan Deyiş aynı zamanda sektörün lider kuruluşlarının halka arz süreçlerini yönetti. Eren Deyiş, 1 Ocak 2024’te PaybyMe’de genel müdür olarak atandı.

PaybyMe ekosistemi büyüyecek

2023 yılında gerçekleşen satın almanın ardından yeniden yapılanmaya giden PaybyMe, sanal POS ve mevcut diğer ürünlerinin yanı sıra dijital, hibrid ve fiziksel ödeme çözümleriyle müşterileri ve iş ortakları için katma değer yaratacak. E-para hizmetlerinden dijital finans ve para transfer platformlarına, solo iş operasyonlarından güçlü bir fintek ekosistemi yaratmaya kadar üç ana başlık altında yenilikçi adımlar atacak. PaybyMe, Eren Deyiş’in liderliğinde ‘Sektörün hacim olarak en büyük oyuncusu olmak ve büyük bir finansal ekosistem yaratmak’ hedefiyle çok sayıda fintek girişimine yatırım yapmayı ve bu girişimlerin hepsini, yeni PaybyMe ekosisteminin bir parçası olarak konumlandırmayı amaçlıyor.